Tu jesteś:

Martes Sport na dłużej w Dekadzie Żyrardów

Dekada Żyrardów

Martes Sport – polska marka oferująca odzież, obuwie i akcesoria sportowe, powiększyła swój sklep i przedłużyła umowę najmu w Dekadzie Żyrardów, galerii handlowej należącej do DEKADA SA.

Zgodnie z nowo podpisanym aneksem do umowy, Martes Sport w Dekadzie Żyrardów zajmie lokal o powierzchni 410 mkw. Umowa najmu w obiekcie została przedłużona na kolejne 5 lat. Powiększony salon w żyrardowskiej galerii pozwoli Klientom na dostęp do szerokiej gamy produktów z obszaru sportu i rekreacji.

Martes Sport jest z nami już od 2014 roku i od momentu otwarcia swojego salonu zdobył on ogromną popularność wśród naszych Klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że ten najemca zostanie z nami na kolejne 5 lat i dodatkowo powiększy swój lokal. Dzięki temu osoby nas odwiedzające będą miały dostęp do pełniejszej oferty marki – mówi Michał Belta, dyrektor galerii Dekada Żyrardów.  Zależy nam na pozyskiwaniu i utrzymywaniu w obiekcie silnych, rozpoznawalnych marek, które ze swoją ofertą docierają do różnorodnych grup konsumentów, co doskonale prezentuje właśnie firma Martes Sport – dodaje Michał Belta.

Salon Martes Sport jest jednym z wielu sklepów znanych marek w Dekadzie Żyrardów. Na dwóch poziomach handlowych, na klientów czeka 20 sklepów, a wśród nich brandy takie jak H&M, Hebe, RTV Euro AGD, Deichmann, Yes, Mila i inne.

Dekada Żyrardów zlokalizowana jest w centrum 50-tysięcznego Żyrardowa przy głównej ulicy miasta. W strefie bezpośredniego oddziaływania do 20 min. jazdy samochodem znajduje się 118 tys. mieszkańców. W pobliżu znajdują się komfortowe Lofty de Girarda zaadaptowane z dawnej Fabryki Lnu.

Inwestorem i deweloperem obiektu jest Dekada SA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×