Tu jesteś:

Marka 4F w ETC Swarzędz

Sieć 4F zajmie lokal o powierzchni 271 mkw., którego otwarcie nastąpi już w marcu b.r. Marka jest częścią polskiej grupy OTCF SA, która w swoim portfolio skupia brandy 4F, 4F Junior, Outhorn, 4F Proteam oraz 4Faces.

4F istnieje na polskim rynku od 2003 roku, oferując wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe, przeznaczone zarówno do treningów, jak i codziennego, casualowego noszenia. Marka dynamicznie się rozwija i jest jedną z najpopularniejszych sieci sklepów sportowych w Polsce – pod jej szyldem działa nad Wisłą prawie 200 lokali. Ponadto prowadzi ekspansję na zagranicznych rynkach i jest obecna w 27 krajach. Firma wspiera nie tylko amatorów i pasjonatów sportu, ale też profesjonalistów, od 2008 roku współpracując z Polskim Komitetem Olimpijskim i ubierajc polską reprezentację olimpijską. Współpracuje także z drużynami narodowymi z Serbii, Chorwacji, Łotwy, Grecji oraz Macedonii.

Oo blisko 1,5 roku od zakończenia modernizacji  ETC Swarzędz widzimy, że centrum stale rozwija się i ewoluuje w kierunku, który założyliśmy. Dywersyfikujemy ofertę, poszerzamy portfolio marek, sprowadzając do Swarzędza także te, które wcześniej nie były tu obecne. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią kolejną ciekawą propozycję z segmentu sportowego. 4F jako silny, rozpoznawalny nie tylko na naszym rynku, ale i poza granicami kraju brand, z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem dla już funkcjonujących tu sklepów  – mówi Michał Najgrodzki, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami Grupy Capital Park.  Widzimy także, że prowadzone przez nas działania przynoszą pożądane efekty w postaci wysokiej frekwencji w ETC Swarzędz. W ciągu ubiegłego roku odwiedziło nas niemal 2,8 mln klientów i mocno pracujemy, by ten wynik pod koniec 2019 roku był jeszcze wyższy – podsumowuje Michał Najgrodzki.

Obecność salonu 4F w znaczący sposób wzmocni segment sportowy w ETC Swarzędz, który współtworzą marka Martes Sport oraz Trec Nutrition, oferująca odżywki i suplementy dietetyczne dla osób aktywnych, jak również klub fitness 2B Active.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×