Tu jesteś:

Mango w Galerii Ostrowiec

Galeria Ostrowiec

Mango otworzy swój salon w Galerii Ostrowiec. W transakcji najmu 450 mkw. powierzchni handlowej, Knight Frank - agent wyłączny centrum - reprezentował właściciela obiektu, First Property Group. 

Otwarcie pierwszego w regionie świętokrzyskim sklepu Mango planowane jest we wrześniu tego roku.  Obecnie sieć weszła w fazę ekspansji, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Z obecnych 16 salonów na terenie Polski, sieć urośnie o kolejnych 5 do końca 2018 r. Ostatnia umowa w Galerii Ostrowiec jest trzecią podpisaną przez Mango w tym roku w Polsce. Pierwsze dwa sklepy otworzą się w Gdańsku i Rzeszowie. 

Galeria Ostrowiec jest jedynym centrum handlowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. W lipcu 2017 r. zakończył się proces rozbudowy galerii, dzięki której jej powierzchnia całkowita powiększyła się o 5 tys. mkw. do blisko 20 tys. mkw. W rozbudowanej części swoje salony otworzyły już Reserved, CCC, Martes Sport oraz Jysk. W kwietniu swój sklep w Galerii otworzy również Pepco. 

First Property Group jest właścicielem Galerii Ostrowiec od 2006 r., kiedy przejął obiekt od Polimeni International. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×