Tu jesteś:

Makarun debiutuje w Galerii Jurajskiej

Oferta gastronomiczna Galerii Jurajskiej wzbogaciła się o największą w Polsce sieć spagheterii. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 42 mkw., znajdujący się przy strefie food court.

Marka, obecna na rynku od ponad 7 lat, w Polsce ma już 30 restauracji. Zlokalizowane są one zarówno przy popularnych ulicach, jak i w biurowcach. W ostatnich latach Makarun rozwija także sieć restauracji w centrach handlowych.  Lokal pod szyldem Makarun można znaleźć także m.in. w Dubaju w The Point Mall.

Makarun idealnie wpasowuje się w naszą strategię rozwoju oferty gastronomicznej. To świeży i zyskujący na popularności koncept, oferujący ciekawe menu, wpasowujące się w kulinarne gusta Polaków. Marka także wpasowuje się w nasz kulinarny tenant mix, dopełniając go flagowymi daniami kuchni włoskiej - mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

Makarun to już 18 lokal gastronomiczny w częstochowskiej galerii. Oprócz niego znajdziemy tutaj także restauracje m.in. McDonald's, KFC, Bobby Burger, Bon Apetito, Pasibus, Pizza Hut, Strefa Sushi, Woking Oriental, Doner Kebab oraz Mihiderka. Wśród kawiarni znaleźć można lokale m.in. Grycan, Costa Coffee i Consoni.

Uważnie śledzimy trendy rynkowe związane z rozwojem segmentu gastronomii. Przyglądamy się nowym markom i konceptom, wyławiając z rynku te, które wpasowują się w nasz food court. Staramy się przy tym być otwarci ,zwłaszcza na nowe spojrzenie na gastronomię, zapewniając tym samym naszym klientom unikalną ofertę - mówi Anna Borecka-Suda.

Ta oferta jest jednym z fundamentów kompleksowej oferty atrakcji czasu wolnego. Oprócz lokali gastronomicznych składa się na nią dziś także 8-salowe kino, mający 500 m kw. park rozrywki Bajkowy Labirynt, a także fitness club Calypso. Dopełniają ją atrakcje poza handlowe, w tym mające 8,5 tys. mkw. Bulwary Jurajskie z dwoma placami zabaw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×