Tu jesteś:

Lublin: nowi najemcy z branży zdrowia i urody w centrum handlowym Ikea

Wnętrze centrum handlowego Inter Ikea Centre Group Poland w Lublinie

Apteka Dr Zdrowie i sklep sieci drogeryjnej Rossmann to kolejni najemcy centrum handlowego Inter Ikea Centre Group Poland w Lublinie.

Obaj nowi najemcy zajmą lokale na parterze lubelskiego centrum. W drogerii Rossmann na 421 mkw. klienci będą mieć dostęp do ok. 14 tys. produktów renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz towarów typowo drogeryjnych z oferty Rossmanna, na sklepowych półkach znajdą się m.in. napoje, słodycze i herbaty. Rossmann działa na polskim rynku od 20 lat, swój pierwszy sklep otworzyła w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej. Obecnie sieć liczy już ponad 750 drogerii w Polsce, a rok 2013 chce zakończyć z liczbą 850 sklepów. Bieżący rok będzie rekordowy pod względem liczby otwartych placówek – Rossmann po raz pierwszy uruchomi 150 sklepów.

Lokal o powierzchni 192 mkw. zajmie z kolei apteka Dr Zdrowie, która zapewni szeroki asortyment leków gotowych, suplementów diety, leków homeopatycznych, preparatów ziołowych oraz dermo kosmetyków. Apteki pod marką Dr Zdrowie na polskim rynku istnieją od 1995 r.

Lubelskie centrum Inter Ikea Centre Group Poland - ze zintegrowanym sklepem Ikea – powstanie na terenie o powierzchni 29 ha i będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 80 tys. mkw. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na 3 tys. aut. Poza drogerią Rossmann i apteką Dr Zdrowie pojawią się w nim m.in. tacy najemcy, jak: Tesco, Smyk Megastore, Reserved, Cropp, Mohito, House, SinSay oraz Home&You, a także kantor, kwiaciarnia i biuro podróży Itaka – w sumie ok. 150 punktów handlowych i usługowych. Inter Ikea Centre Group Poland ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie centrum planowane jest na IV kw. 2014 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×