Tu jesteś:

Liu Jo zamyka tymczasowo punkty sprzedaży w Polsce

Marka włoska Liu Jo zamyka tymczasowo drzwi do własnych butików z szyldem Liu Jo w Polsce. Nawiązuje w ten sposób do dyrektyw rządowych w związku z wirusem Covid-19 oraz bierze pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników.

Wyjątkowa sytuacja sprawia, że musimy dziś działać w dalekowzroczny i odmienny sposób, zgodnie z ustaleniami rządu, a przede wszystkim, z maksymalną troską o naszych klientów i pracowników, którzy codziennie pracują w naszych sklepach. Z tego powodu drzwi naszych butików w Polsce pozostaną tymczasowo zamknięte, przyczyniając się w jak największym stopniu do powstrzymania sytuacji kryzysowej, której doświadczamy: uważam, że w tej sytuacji każdy może i musi wpłynąć na zmianę, a obecnie jako przedsiębiorca pragnę chronić zdrowie tych, którzy wybierają Liu Jo i tych, którzy sprawiają, że Liu Jo jest rozpoznawalną marką na świecie - zadeklarował Marco Marchi, Prezes Liu Jo.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×