Tu jesteś:

Lepione dołączają do strefy Grand Kitchen Wroclavii

Od 11 stycznia 2018 r. składająca się z niemal 30 restauracji, kawiarni, cukierni i lodziarni oferta gastronomiczna Wroclavii poszerza się o Lepione. To nowy koncept z tradycyjną polską kuchnią, w którym zgodnie z nazwą królują dania „lepione”.

W Grand Kitchen Wroclavii znajdują się wrocławskie marki gastronomiczne, m.in. Pasibus, Polish Lody, Etno Cafe, GRECO, Vege Life, Mr Chilly, Food Republic, Express Oriental i Express Doner oraz koncepty sieciowe: drugie w Europie Blue Frog, premierowe na rynku wrapMe! oraz jedyne w mieście Vapiano i Izumi Sushi. Na gości centrum czekają również Salad Story, North Fish, McDonald’s, Pizza Hut, KFC i Frankie’s. Ponadto poza strefą Grand Kitchen we Wroclavii dostępna jest oferta kawiarni, lodziarni i ciastkarni takich jak: Vincent Cafe, Costa Coffee, Grycan, Lili Cafe, So! Coffee, Starbucks, Carte d’Or, Frankie’s i Redberry. Łącznie gastronomia Wroclavii to niemal 30 różnych lokali, w tym niemal 20 w strefie Grand Kitchen.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×