Tu jesteś:

Le Creuset w Centrum Galaxy

Le Creuset

Francuska marka Le Creuset otwiera kolejny salon firmowy w Polsce. Firma doradcza Savills reprezentowała producenta i dystrybutora naczyń i akcesoriów kuchennych w transakcji najmu 53 mkw. powierzchni handlowej w Centrum Galaxy w Szczecinie.

Marka Le Creuset posiada już swoje salony firmowe m.in. w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach w Warszawie. Firma Savills reprezentowała najemcę w obu transakcjach. Naczynia i akcesoria kuchenne Le Creuset dostępne są również w dwóch centrach wyprzedażowych w Warszawie oraz Gdańsku. Otwarcie salonu w Centrum Galaxy przewidziane jest na czwarty kwartał 2017 r.

Centrum Galaxy to galeria handlowa zlokalizowana u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego w Szczecinie. Obiekt posiada 42 500 mkw. powierzchni handlowej. Po trwającej obecnie rozbudowie powierzchnia centrum zwiększy się do niemal 60 000 mkw. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×