Tu jesteś:

LPP zostaje w olsztyńskiej Alfie na 10 lat

CH Alfa w Olsztynie

Grupa LPP podpisała dwie nowe i przedłużyła dwie istniejące umowy najmu powierzchni w CH Alfa w Olsztynie. W Alfie powstanie pierwszy w Olsztynie salon marki Sinsay, a Mohito przeniesie się do większego lokalu. Umowy z Reserved i Cropp Town  zostały przedłużone.

Salon odzieżowy Sinsay o powierzchni 360 mkw. będzie zlokalizowany w jednym z dwóch nowych sklepów utworzonych po zamknięciu supermarketu Rast. Będzie on sąsiadował z salonem Mohito, który zmienia swoją lokalizację w centrum przenosząc się do większego pomieszczenia o powierzchni 400 mkw. Oba salony będą położone na parterze obok powstających właśnie delikatesów Alma. Otwarcie salonów Sinsay i Mohito zaplanowano na połowę czerwca. Salony Cropp Town i Reserved pozostają w swoich dotychczasowych lokalizacjach. Wszystkie umowy najmu zostały zawarte na okres 10 lat.
CH Alfa powstawało w dwóch etapach – pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 r., druga w 2009. Obecnie centrum przechodzi modernizację.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×