Tu jesteś:

LPP zajmuje ponad 2500 mkw. w Europie Centralnej

Europa Centralna, Gliwice

Polska grupa LPP S.A. podpisała właśnie kolejne cztery umowy najmu w Europie Centralnej, powstającym na Śląsku projekcie Helical Poland. Trzy sklepy: Cropp, House, Mohito oraz zupełnie nowa linia przeznaczona dla młodych kobiet dołączyły tym samym do Reserved. Razem sklepy LPP zajmą powierzchnię ponad 2500 mkw.

Salony Cropp dostępne są w 11 europejskich krajach i 280 salonach. Umowa najmu w Gliwicach została podpisana na lokal o powierzchni ok. 460 mkw. House posiadający 180 salonów w kraju i 110 w całej Europie, w Europie Centralnej zajmie lokal o powierzchni prawie 400 mkw. Mohito obecnie posiada 57 sklepów w całej Polsce. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni 300 mkw. Nowa Marka LPP, która jest obecnie w fazie przygotowań, będzie skierowana do młodych i aktywnych kobiet, w wieku 15-25 lat. Na początku przyszłego roku, w ciągu jednego miesiąca około 30 sklepów tej marki zostanie otwartych w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Planowana powierzchnia nowego sklepu to ok. 250 mkw.

Europa Centralna jest największym z dotychczasowych projektów Helical Poland. Budowa Europy Centralnej zajmie około 13 miesięcy, otwarcie jest przewidziane na jesień 2012 roku. Generalnym Wykonawcą projektu jest Polimex- Mostostal, a całkowita wartość inwestycji przekracza 150 milionów złotych. Centrum jest wynajęte w ponad 70 proc.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×