Tu jesteś:

LPP przedłuża umowy najmu w Focus Mall Rybnik

Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall Rybnik, w ramach procesu odnawiania umów najmu, podpisała ze spółką LPP umowy na wynajem 1200 mkw. powierzchni łącznie.

Umowy dla sklepów Reserved (700 mkw.) i Cropp (219 mkw.) zostały przedłużone na kolejne 5 lat. Natomiast salon Mohito (277 mkw.) zostanie przejęty przez LPP od franczyzobiorcy. Sklepy znajdują się na I poziomie galerii.

- Szczególnie cieszy nas przejęcie dotychczasowego salonu Mohito przez spółkę LPP - do tej pory sklep tej marki prowadzony był w naszej galerii przez franczyzobiorcę. Otwarcie przez LPP salonu własnego oznacza dla nas zacieśnienie współpracy z tym najemcą, a także wprowadzenie najnowszego konceptu salonu – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej siecią galerii Focus Mall w Polsce.

Początki działalności spółki LPP sięgają końca lat 80. W pierwszych latach właściciele zajmowali się sprowadzaniem do kraju odzieży z Azji. W 2000 r. otworzyli pierwszy salon sieci Reserved. Obecnie spółka posiada 250 sklepów Reserved, 200 Cropp, 280 House i 36 Mohito w Polsce i w dziesięciu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W portfolio spółki znajdują się także sklepy z wyposażeniem wnętrz Home&You. Obroty za 2011 rok sięgnęły kwoty 2,5 mld zł. Od 2001 r. LPP notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Za podpisanie umowy z LPP na lokal Mohito odpowiada agencja BOIG, natomiast za przedłużenie umów najmu z markami Reserved i Cropp odpowiada agencja CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×