Tu jesteś:

LPP: powiększa salony w krakowskim centrum

LPP i Bonarka City Center zakończyły negocjacje pakietu umów najmu dotyczących powiększenia obecnych lokali sieci oraz otwarcia nowych sklepów.

–Już jesienią tego roku klienci Bonarki będą mogli korzystać z powiększonej oferty marek należących do LPP. Firma postanowiła zdecydowanie wzmocnić swoją obecność w naszym centrum, zarówno poprzez powiększenie już istniejących sklepów, jak również otwierając dwa nowe salony. Stałe powiększanie oferty dostępnych w Bonarce marek jest kluczowym elementem realizowanej przez nas strategii rekomercjalizacji.– komentuje Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management.

Zgodnie z zapisami nowych umów LPP powiększy istniejące już sklepy marek Cropp  i Mohito. Każdy z lokali dysponować będzie teraz powierzchnią powyżej 500 mkw. Firma zdecydowała się także otwarcie drugiego salonu Reserved na terenie Bonarki. Sklep o powierzchni ok. 860 mkw.,  otwarty zostanie na parterze galerii. Jesienią w Bonarce zadebiutuje także marka Sinsay. Salon o powierzchni ponad 420 mkw., mieścić się będzie na pierwszym poziomie galerii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×