Tu jesteś:

Koneser z nowym najemcą

Centrum Medyczne Damiana

Centrum Praskie Koneser – to tutaj moda, rozrywka i biznes spotkają się w przestrzeni starej Pragi. Do grona partnerów dołączyło Centrum Medyczne Damiana, które 1 września br. otworzyło tam swoją kolejną przychodnię – pierwszą po prawej stronie Wisły. 

Jednym z elementów powstającej infrastruktury jest nowa placówka Centrum Medycznego Damiana, które stawia na prężny rozwój – to już druga inwestycja CMD w 2018 r. Placówka jest zlokalizowana na powierzchni blisko 800 mkw. na 1. piętrze centralnie położonego obiektu, inspirowanego oryginalnymi zabudowaniami Konesera (bliżej wejścia od ul. Białostockiej).

Praskie Centrum Koneser, stworzone na terenie zabytkowej Warszawskiej Wytwórni Wódek, to przede wszystkim bogata oferta usługowa, oryginalne pop-up store’y i połączenie sieci handlowych z lokalnym rzemieślnictwem – wszystko to razem tworzy tętniące życiem miejsce z niebanalnym klimatem – wyróżniającym się nie tylko na mapie warszawskiej Pragi, ale całej Polski. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×