Tu jesteś:

Komputronik: wzrost sprzedaży o 22 procent

Sprzedaż Komputronika sięgnęła w marcu 6,95 mln zł. To o 22,4 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku – poinformowała spółka w giełdowym komunikacie.

Według wstępnych danych, pochodzących z systemów sprzedaży (z uwzględnieniem prognoz dotyczących otrzymania bonusów i premii posprzedażnych od producentów) Komputronik osiągnął w marcu zysk handlowy ze sprzedaży towarów i usług o wartości 6,95 mln zł. W analogicznym okresie poprzedniego roku wyniósł on 5,7 mln zł.
W kwietniu Komputronik uruchomił w warszawskim CH Jupiter innowacyjny projekt salonu typu showroom pod nazwą Komputronik Megastore. Pozytywne przyjęcie, przekładające się na bardzo wysoką frekwencję odwiedzin połączoną z wysoką konwersją rejestrowanych transakcji pozwalają przypuszczać, że obiekt ten przyczyni się do dynamicznego wzrostu sprzedaży Emitenta w kanale detalicznym w kolejnych okresach – poinformowała w komunikacie spółka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×