Tu jesteś:

Komputronik szuka lokalu w Poznaniu

Komputronik Megastore, Warszawa

Komputronik S.A., dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator  sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym podjął decyzję o otwarciu jeszcze w tym roku kolejnego salonu, tym razem w Poznaniu. Obecnie trwa poszukiwanie odpowiedniej lokalizacji, w której Spółka miałaby do dyspozycji przynajmniej 1 tys. mkw. powierzchni ekspozycyjnej oraz magazyn. Otwarcie salonu może nastąpić jeszcze w tym roku.

– Podążając za bardzo dobrym przyjęciem Komputronik Megastore w Warszawie, podjęliśmy decyzję o otwarciu w tym roku kolejnego salonu w tej formule, tym razem w Poznaniu. Jesteśmy już w trakcie poszukiwań miejsca na nasz salon, w którym będziemy chcieli zaprezentować klientom ekspozycję na przynajmniej 1000 mkw. Już rozpatrujemy w tej chwili trzy oferty wynajmu, więc mam nadzieję, że w niedługim czasie podejmiemy konkretne decyzje. Komputronik Megastore chcielibyśmy otworzyć w Poznaniu pod koniec roku – dodał Wojciech Buczkowski.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×