Tu jesteś:

Komputronik idzie na wschód

Sklep internetowy Komputronik dedykowany klientom ze Wschodu

Komputronik kontynuuje swoje działania związane z udostępnieniem rosyjskojęzycznym klientom możliwości zakupów w swoich sklepach. Spółka uruchomiła właśnie rosyjskojęzyczny sklep internetowy.

Oferta w www.komputronik.ru jest dostosowana do oczekiwań nowej grupy klientów (np. komputery sprzedawane są bez systemu, na których można z łatwością zainstalować oprogramowanie w odpowiedniej wersji językowej - białoruskiej, rosyjskiej, ukraińskiej; zestawy naklejek na klawiaturę z cyrylicą itp.). Komputronik prowadzi obecnie również trzy dedykowane wyspecjalizowane agencyjne punkty obsługi klientów rosyjskojęzycznych (przy przejściach granicznych w Terespolu i Medyce oraz w Bartoszycach), w których można odebrać zakupiony sprzęt. Dodatkowo klienci rosyjskojęzyczni są obsługiwani również w sklepach Komputronik w Białymstoku, Kuźnicy, Ełku, Suwałkach, Olsztynie oraz w Białej Podlaskiej. Klienci zza wschodniej granicy mają zapewnione wsparcie rosyjskojęzycznych doradców - zarówno e-mailowe, jak i telefonicznie - na każdym etapie realizacji zamówienia, od wyboru produktu, poprzez obsługę, aż do jego odbioru w salonie. Dodatkowo, wszystkie sklepy Komputronik są przygotowane do obsługi Tax Free z pełnym zwrotem VAT.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×