Tu jesteś:

Komputronik Megastore: nowy koncept dobrze przyjęty przez klientów

Komputronik, Megastore, CH Jupiter w Warszawie

W ciągu pierwszych dwóch tygodni od otwarcia Komputronik Megastore, salon odwiedziło ponad 20 tys.osób, zawarto blisko 3 tys. transakcji na łączną kwotę ponad 1,8 mln zł. Natomiast w trakcie pierwszego weekendu otwarcia, który zbiegł się z długim weekendem majowym, salon odwiedziło ponad 7 tys. osób, z których zakupy dokonały 1.542 osoby na łączną kwotę ponad 780 tys. zł. (Galeria)

Komputronik Megastore znajdujący się w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie to wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii. Na powierzchni 2 tys. mkw. została wyeksponowana oferta sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej. Dodatkowo w ramach ekspozycji prezentowane są rozwiązania kojarzone z cyfrowym domem i nowoczesnym gospodarstwem domowym lub firmą.

Zakupy dokonywane są za pomocą najnowszej technologii – zamiast koszyka na zakupy klienci otrzymują tablety ze specjalnym, dedykowanym oprogramowaniem, dzięki któremu zakupy będą intuicyjnie łatwe oraz szybkie. Wystarczy po zeskanowaniu tabletem kodu produktu z ekspozycji zatwierdzić jego zakup, zapłacić gotówką w specjalnym wpłatomacie lub kartą płatniczą u jednego z licznych doradców klienta i odebrać towar w specjalnej strefie wydań.

Komputronik Megastore, Warszawa

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×