Tu jesteś:

Kolejny najemca w CH Wzgórze

W Gdyńskim Wzgórzu powstanie sklep Gino Rossi o powierzchni ponad 100 mkw. W ostatnim czasie do grona najemców rozbudowywanego przez firmę Mayland centrum, dołączyły salony takich marek jak Villeroy and Boch, Simple  i Orsay.

Marka Gino Rossi istnieje od 1992 roku. Firma powstałą jako wspólne przedsięwzięcie udziałowców z Polski i Włoch. Sieć posiada 75 sklepów i outletów w Polsce i za granicą. Od 2006 roku notowana jest na GPW. Buty Gino Rossi produkowane są w Słupsku.

Budowa Centrum Handlowego Wzgórze rozpoczęła się w październiku 2011 roku. Jego otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. CH Wzgórze jest przebudowywane według nowej koncepcji architektonicznej. Fundamenty pod budowę nowej części centrum są już gotowe, a Firma Budowlano-Drogowa MTM poszerzy tunel oraz wybuduje nową zewnętrzną infrastrukturę drogową wokół centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×