Tu jesteś:

Kolejny najemca gastronomiczny łódzkiej Sukcesji

Do grona najemców łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja dołącza pizzeria Pizza Black Fox. Lokal jeszcze w tym miesiącu powiększy strefę food court  na poziomie 1. To kolejny nowy punkt na gastronomicznej mapie Sukcesji.

Pizza Black Fox jest autorskim konceptem i nową marką na rynku. Jej specjalnością są szybkie pizze na cienkim cieście, podawane w ciągu kilku minut prosto z pieca.

Centrum sukcesywnie wzbogaca ofertę kulinarną. Niedawno otworzyła tu podwoje restauracja Five z dużym sezonowym tarasem zewnętrznym, która zajęła blisko 800 mkw. na parterze.  W ostatnich miesiącach w food courcie pojawił się też np. pierwszy w Łodzi bar Sushi GO i naleśnikarnia Golden Crepes. Oprócz nowych lokali klienci Sukcesji mają do wyboru zarówno popularne fast foody międzynarodowych sieci (m.in. McDonald’s, KFC, Burger King, Subway), jak i tradycyjną kuchnię polską (Rajskie Jadło), orientalną (Chopstix Noodle Bar) czy arabską (Zahir Kebab).  Poza strefą gastronomiczną funkcjonują znane kawiarnie:  Starbucks Coffee, Grycan, Coffee to Go i Chude Ciacho z dietetycznymi wypiekami.

Stale rozwijamy ofertę gastronomiczną, dbając o jej różnorodność, bo takie są oczekiwania klientów.  Średnie obroty strefy food court w 2018 roku wzrosły o ponad 24 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem - podkreśla Andrzej Dratwicki, prezes REM Sukcesja, spółki zarządzającej Centrum  Sukcesja .

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×