Tu jesteś:

Kolejni najemcy wybrali Sukcesję

Sukcesja

Łódzkie Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja wzbogaciło ofertę handlową, usługową i gastronomiczną. Wśród nowych najemców dominują marki nieobecne dotąd w Łodzi.

Pierwszy łódzki salon sieci DlaSpania został otwarty na poziomie -1 Sukcesji. Na powierzchni 340 mkw. oferuje m.in. łóżka w różnych stylach, materace polskich i zagranicznych producentów, kołdry oraz wiele innych akcesoriów sypialnianych. Klienci mogą przetestować dostępne produkty w domach. Salon świadczy usługi dowozu, montażu i doradztwa. Pod szyldem DlaSpania funkcjonują łącznie 52 sklepy – w Polsce oraz w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Na poziomie 1 Sukcesji pojawiła się natomiast ekologiczna Pralnia Łódka. To jedyny lokal tej marki w Łodzi. W ofercie, oprócz prania i prasowania garderoby (w tym z dojazdem do klienta) ma także maglowanie, poprawki krawieckie i czyszczenie dywanów.

Dwa nowe lokale wzbogaciły ofertę strefy gastronomicznej. To naleśnikarnia Golden Crepes (w menu znajdują się naleśniki i wytrawne, i słodkie) oraz pierwszy w Łodzi bar Sushi GO, proponujący różnorodne zestawy sushi na miejscu i na wynos.

Na uruchomienie w Sukcesji pierwszego na łódzkim rynku, firmowego sklepu stacjonarnego zdecydowała się marka KFD, sprzedawca odżywek, suplementów diety i akcesoriów dla sportowców. Niedawno została podpisana umowa najmu. Sklep, usytuowany na poziomie 0, ma być otwarty w najbliższych tygodniach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×