Tu jesteś:

Kolejni najemcy powiększają lokale w Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska

Coraz więcej najemców decyduje się na powiększenie swoich lokali lub relokację na większy metraż w Galerii Jurajskiej. Tylko od początku 2016 roku taki ruch wykonało już 21 najemców, m.in. Deichmann, Vistula, Ryłko, Big Star, Ochnik czy Smyk. Teraz do grona marek, które zdecydowały się na inwestycję w najem dołączają kolejne trzy.

Działający od kilku lat w Jurajskiej salon Tous przeniósł się właśnie z lokalu mającego 45 mkw. na 60 mkw. Marka Diverse z kolei zdecydowała się nie tylko na relokację, ale także ponad dwukrotne powiększenie sklepu wyprowadzając się z 160 mkw. i wprowadzając na 350 mkw., zamieniając przy okazji poziom 0 galerii, na +1.

Na większy lokal zdecydował się także salon meblowy Mebel Rust, który ponownie otworzy się pod nowym szyldem Ernest Rust. Marka z segmentu wyposażenia wnętrz przeniosła się ze 145-metrowego salonu, do salonu mającego 204 mkw., pozostając jednocześnie na poziomie +1 galerii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×