Tu jesteś:

Kolejne umowy najmu w CH Wzgórze podpisane

Gdyńskie Wzgórze ma kolejnych najemców. Do ich grona dołączyły dwie marki odzieży damskiej: Simple (91 mkw) i Orsay (173 mkw).

Orsay jest niemiecką siecią odzieżową z ponad 600 placówkami w 24 krajach na całym świecie. Powstała w 1975 roku. Sim­ple Cre­ati­ve Pro­ducts to polska mar­ka mo­do­wa istniejąca od 1993r.. Stwo­rzo­na zo­sta­ła przez Li­dię Ka­li­tę i Ma­ję Pal­mę. Sieć ma ponad 50 sklepów w Polsce, Niemczech i na Litwie.

CH Wzgórze jest przebudowywane według nowej koncepcji architektonicznej. Centrum będzie miało powierzchnię 70 000 mkw. GLA. Znajdzie się tu 270 sklepów. Grupę głównych najemców będą reprezentować m.in.: Real, Grupa Inditex i LPP, H&M, C&A, NewYorker, Kino Helios, Alshaya, Superpharm, Smyk, Empik, Sephora, Douglas, Drogeria Natura, Rossman, Tally Weijl, Lavard, Duka, Kruk, Yes, Apart. Rozbudowywany obiekt jest obecnie wynajęty w 70 proc., a większość pozostałej powierzchni jest zarezerwowana.

Budowa Centrum Handlowego Wzgórze rozpoczęła się w październiku 2011 roku. Jego otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. Fundamenty pod budowę nowej części centrum są już gotowe. Grupa Foncière Euris powierzyła Mayland Real Estate budowę nowej części CH Wzgórze oraz przebudowę i rozbudowę istniejącego centrum. Mayland prowadzi również zarządzanie obiektem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×