Tu jesteś:

Kodano Optyk w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec

Od 19 listopada klienci Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec mogą korzystać z oferty marki Kodano Optyk. Nowy najemca, w którego ofercie znajdują się okulary, soczewki kontaktowe oraz badania wzroku, zajął salon o powierzchni blisko 100 mkw. To drugi sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Salon Kodano Optyk będzie 7. salonem sieci w Polsce i drugim sklepem w obiektach zarządzanych przez Ceetrus Polska. Kodano Optyk oferuje szeroki wybór okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych, akcesoriów okularowych, a także badania wzroku wykonywane przez wykwalifikowanych optometrystów oraz refrakcjonistów. Firma jest spółką należącą do grupy Szkla.com S.A., która jest operatorem największego w Polsce internetowego sklepu z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji.

Ponad połowa Polaków ma wadę wzroku, z czego 15 mln nosi okulary korekcyjne. To dla nich chcemy rozwijać naszą sieć, aby zapewnić im wygodny i oszczędny sposób na zakup okularów. Nasza misja jest bardzo prosta i klarowna: chcemy pomagać Polakom poprawić komfort widzenia. Nasz rozwój koncentrujemy na dużych miastach mówi Mateusz Matula, prezes Kodano Optyk.

– Cieszę się, że oferta Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec została uzupełniona o ofertę salonu z tak szeroką gamą produktów optycznych, tym bardziej, że to już drugi salon marki Kodano Optyk w Centrach Handlowych Auchan w Polsce – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×