Tu jesteś:

KiK w Galerii Dębiec w Poznaniu

Galeria Dębiec

Galeria Dębiec podpisała umowę z kolejnym najemcą – siecią sklepów odzieżowych KiK. Lokal, który zajmie 415 mkw. powierzchni handlowej, będzie trzecim sklepem tej sieci w Poznaniu.

Klienci znajdą tu przede wszystkim odzież damską, męską i dziecięcą, a także artykuły gospodarstwa domowego, takie jak akcesoria kuchenne, tekstylia domowe, artykuły dekoracyjne i ogrodowe.

KiK to sieć sklepów odzieżowych, która obecnie posiada ponad 3 200 sklepów na terenie Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarty został w Düsseldorfie, w 1994 roku. W Polsce sieć zadebiutowała w 2012 roku.

Galeria Dębiec powstaje na południu Poznania, niedaleko autostrady A2. Galeria liczy ponad 50 lokali handlowo-usługowych dwupoziomowe centrum handlowe typu convenience. Głównym najemcą będzie Biedronka i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven. Na blisko 10 000 mkw. powierzchni najmu, znajdą się sklepy zarówno dużych, sieciowych marek jak PEPCO czy Hebe, jak i lokalnych przedsiębiorców oraz marek o zasięgu regionalnym. Do dyspozycji klientów oddane zostaną łącznie 343 bezpłatne miejsca parkingowe wewnątrz i na zewnątrz galerii. Otwarcie obiektu nastąpi 25 października 2014 roku. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED Real Estate Development.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×