Tu jesteś:

Italian Fashion nowym najemcą Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączył polski producent bielizny dla kobiet i mężczyzn - Italian Fashion. Jest to pierwszy salon tej firmy w Bielsku-Białej.

Na powierzchni 65 mkw. klienci firmowego salonu znaleźć mogą szeroki asortyment bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej. Firma istnieje na rynku polskim od 1990 roku, produkując swój asortyment wyłącznie w Polsce.

- Otwarcie sklepu w Bielsku-Białej to kolejny krok Italian Fashion na drodze do zwiększenia dostępności naszej oferty dla klientów z całej Polski. Obecnie bardzo rozważnie podejmujemy decyzje dotyczące wyboru naszych nowych lokalizacji. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park dostrzegamy wielki potencjał. Otwarcie nowego salonu firmowego w tym obiekcie wpisuje się w założenia ekspansji marki Italian Fashion w miastach średniej wielkości, w centrach handlowych o charakterze dominującym w regionie. Centrum Gemini Park w Bielsku-Białej oferuje nowoczesną powierzchnię handlową i stwarza odpowiednie warunki dla działalności naszego salonu - mówi Katarzyna Grochala, Dyrektor ds. marketingu i reklamy, Italian Fashion.

W Gemini Park Bielsko-Biała niedawno zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej, powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×