Tu jesteś:

Intermarché w Bramie Mazur w Ełku

15 grudnia pierwszych klientów przywita supermarket spożywczy Intermarché w Bramie Mazur w Ełku. Sklep o powierzchni sprzedaży 1 000 mkw. zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego i zatrudnia ok. 50 osób.

„Intermarché jest dla nas cennym najemcą, a jego obecność w Bramie Mazur to odpowiedź na potrzeby zakupowe odwiedzających nas klientów i okolicznych mieszkańców” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group. „Dbamy, by Brama Mazur była atrakcyjnym miejscem zakupów i spotkań – oferujemy bogaty wybór najpopularniejszych marek i regularnie organizujemy ciekawe imprezy oraz promocje, które przyciągają rzesze klientów. Od otwarcia w sierpniu 2014, centrum handlowe odwiedziło ponad 4,5 mln osób” – dodał Michał Masztakowski.

Intermaché to międzynarodowa franczyzowa sieć supermarketów spożywczych działająca w ramach Grupy Muszkieterów, największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. W ofercie sklepów można znaleźć szeroki asortyment obejmujący produkty spożywcze, artykuły kosmetyczne, przemysłowe i chemię domową. W Polsce funkcjonują obecnie 232 sklepy Intermarché.

Brama Mazur w Ełku jest centrum handlowym o powierzchni 17 tys. mkw. Dysponuje około 590 miejscami parkingowymi. Zarządcą obiektu jest Master Management Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×