Tu jesteś:

Inowrocław: Empik i Smyk w Galerii Solnej

Galeria Solna, Inowrocław

Dwie kolejne marki dołączą do grona ponad stu lokali i punktów usługowych, które znajdą się w Galerii Solnej. Otwarcie obiektu zaplanowano na II kwartał 2013 r.

Lokal Smyk zajmie w Galerii Solnej powierzchnię 616 mkw., natomiast  Salon Empik – 358 mkw.
Całkowita powierzchnia najmu Galerii Solnej wynosi ponad 30 tys. mkw. Obiekt jest już wynajęty w 77 proc. Podpisano już umowy najmu z takimi sieciami jak: H&M, New Yorker, Reserved, Mohito, House, Cropp, Rossmann, elektromarket Avans czy Martes Sport i Tesco. Obecnie trwają negocjacje umów najmu na ostatnie lokale w centrum.
Całkowita powierzchnia najmu  galerii wyniesie ponad 31 tys. mkw. Głównym operatorem spożywczym obiektu będzie hipermarket Tesco, który zajmie około 6 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się ponad 100 sklepów i punktów usługowych oraz market budowlany Nomi, o powierzchni 7 tys. mkw. Klienci Galerii Solnej będą mieli do dyspozycji 1000 miejsc parkingowych.
Inwestorem Galerii Solnej są firmy: Acteeum Central Europe, należąca do Acteeum Group oraz spółka Libra Project, której większościowym udziałowcem jest Dariusz Miłek – prezes spółki NG2.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×