Tu jesteś:

IKEA otwiera Punkt Odbioru Zamówień w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów poszerza swoją ofertę w segmencie usług. Właściciel centrum handlowego podpisał właśnie umowę najmu z siecią IKEA. Na jej mocy w największym centrum handlowym we wschodniej Małopolsce powstanie mający 250 mkw. punkt odbioru zamówień ze sklepu online szwedzkiego giganta, pierwszy w tej części Małopolski.

Już wkrótce w Gemini Park będzie można odebrać rzeczy zakupione w sklepie internetowym IKEA. W naszym centrum powstanie pierwszy w mieście punkt dedykowany wyłącznie tego typu zamówieniom. To ciekawy koncept, który ułatwi wielu tarnowianom korzystanie z oferty sieci - mówi Daniel Słuchocki, Head of Lease Gemini Holding.

Wybór tarnowskiego centrum handlowego nie był przypadkowy. Jak podkreśla Słuchocki, Gemini Park to  idealny partner dla IKEA. I to z kilku powodów.

- Tarnowski obiekt jest najchętniej odwiedzanym centrum handlowym w tej części Małopolski. Co roku zakupy robi tutaj 6 milionów osób. Obiekt ma także doskonałą lokalizację.  Gemini Park położony jest niedaleko ścisłego centrum Tarnowa, a w jego sąsiedztwie znaleźć można największe w mieście osiedla, które zamieszkuje blisko 40 tys. osób - mówi. Nie bez znaczenia jest także łatwy dojazd do centrum handlowego oraz fakt, że jest ono świetnie skomunikowane z sąsiednimi miastami i powiatami.  Obiekt znajduje się blisko trasy A4 oraz położony jest przy drodze nr 73 w kierunku Kielc. Przy wyborze decydująca była także rozpoznawalność obiektu. Gemini Park  to solidna marka obecna na rynku już 10 lat - dodaje.

IKEA jest pierwszym najemcą Gemini Park, który zdecydował się na otwarcie lokalu, w którym wyłącznie wydawane są rzeczy zamówione przez internet. Dodatkowo w punkcie będzie można zobaczyć wybrane meble oraz skorzystać z fachowej porady.

Z usług szwedzkiej sieci można skorzystać już teraz. Na terenie parkingu zewnętrznego galerii znajduje się Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Czynny jest  od poniedziałku do piątku, w godz. 16:00-19:00, w soboty i niedziele (poza niedzielami wolnymi od handlu), w godz. 9:00-12:00. Bez względu na ilość i wagę produktów  zakupionych poprzez stronę internetową IKEA, za ich transport klient płaci 29 zł.

Usługi łączące zakupy online i odbiór towaru stacjonarnie są coraz popularniejsze wśród marek. W tarnowskiej galerii działa już ponad pięćdziesiąt sklepów oferujących usługę click & collect, czyli zamówienia towaru przez internet, ale odbioru w sklepie tej samej marki działającym na terenie obiektu.

Skorzystać z tego można w sklepach m.in. Reserved, Cropp, C&A, Orsay, Stradivarius, Rossmann, Ochnik, Empik, Tesco czy Vision Express.

Kanały sprzedaży coraz częściej się łączą. Na popularności zyskują usługi dające możliwość zakupu w sklepie towaru online, ale odbioru go stacjonarnie w sklepie marki lub w specjalnym punkcie. To model, który realizuje już wiele sieci odzieżowych i drogeryjnych w naszej galerii. Teraz ze swoim konceptem dołącza do nich IKEA - mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Cieszy nas, że marka tego formatu, działająca globalnie i lubiana przez Polaków, dostrzega potencjał Gemini Park i decyduje się na inwestycję właśnie u nas. Jestem przekonany, że będzie to współpraca bardzo owocna, dająca bardzo wiele możliwości naszym klientom  - dodaje.

IKEA to już 10 marka z wyposażeniem domu obecna w Gemini Park. Jest to także zarazem 33 punkt usługowy. Oprócz IKEA w ofercie tarnowskiej galerii znaleźć można także sklepy m.in. Castorama, Jysk, Duka,  home&you czy Pepco.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×