Tu jesteś:

IKEA Centres w Zabrzu z nowymi najemcami

IKEA Centres Zabrze

Nowe centrum handlowe IKEA Centres w Zabrzu nabiera rozpędu. Są już kolejni najemcy, którzy objęli łącznie ponad 750 mkw. powierzchni. Leopark, Play i Makarun powiększają grono marek, które podpisały umowy najmu. 

Leopark to sieć nowoczesnych i bezpiecznych sal zabaw dla dzieci. Marka zadba, aby w nowym centrum handlowym w Zabrzu nie było miejsca na nudę – w sali o powierzchni 670 mkw. znajdą się ogromne zjeżdżalnie, strefa armatek pneumatycznych i trampolin oraz mnóstwo innych atrakcji, a dla najmłodszych przewidziano bezpieczną strefę malucha.  Wszystkie urządzenia posiadają atesty i certyfikaty gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo i komfort. Do strefy gastronomicznej dołączy restauracja Makarun o powierzchni 35 mkw., serwująca dania z makaronu i sałatki. Kolejnym najemcą została sieć Play, która otworzy salon sprzedaży o powierzchni 55 mkw. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×