Tu jesteś:

Homla w Galerii Wileńskiej

Do grona najemców Galerii Wileńskiej z końcem minionego roku dołączyła Homla, która jest jedną polskich marek. Lokal ma powierzchnię 266 mkw. i jest zlokalizowany na poziomie drugim. 

W ofercie marki znajdują się produkty wyposażenia wnętrz, które cechują się nowoczesnym stylem, uniwersalnym wzornictwem i minimalistycznymi skandynawskimi akcentami. Firma Homla ma obecnie dwanaście sklepów stacjonarnych w Polsce znajdujących się m.in. w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, a ostatnio także w Warszawie. Do 2020 roku właściciele planują otworzyć 100 lokali w obiektach handlowych.

Druga połowa 2017 roku to także szereg innych nowych otwarć w Galerii Wileńskiej. Do grona najemców dołączyły: rodzinna sieć piekarnio-kawiarni „Gorąco Polecam Nowakowski”, a także Cukiernia Sowa, która posiada szeroki asortyment deserów. Ofertę Galerii uzupełniły też: W.Kruk, lokal Vistula czy księgarnia Świat Książki. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×