Tu jesteś:

Helios wynajmuje powierzchnię pod dwa nowe kina

Należąca do Grupy Agora sieć kin Helios zawarła dwie umowy najmu w centrach handlowych – Gondola w Legionowie i Tkalnia w Pabianicach. Na łącznej powierzchni blisko 2,5 tys. mkw. powstaną dwa nowe kina. W obu transakcjach najemcy doradzała firma Colliers International. 

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 43 kinami z 237 ekranami i ponad 48 tys. miejsc. Sieć Helios rozwija swoją działalność nie tylko w aglomeracjach, ale również w perspektywicznych miastach średniej i małej wielkości. 

W ramach pierwszej transakcji najmu ok. 1,2 tys. mkw. sieć Helios otworzy 4-salowe kino w  rozbudowywanej galerii Gondola w Legionowie. Otwarcie planowane jest na III kwartał przyszłego roku. Druga umowa najmu przewiduje uruchomienie nowego 4-salowego kina o powierzchni ponad 1,2 tys. mkw. w centrum handlowo-rozrywkowym Tkalnia w Pabianicach. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×