Tu jesteś:

H&M otwiera odzieżowy dyskont w Szwecji

Firma H&M zapowiedziała otwarcie w Szwecji dyskontu odzieżowego, w którym będzie sprzedawała ubrania własne oraz znanych marek.

Firma H&M zapowiedziała otwarcie dyskontu odzieżowego, w którym będzie sprzedawał ubrania własne oraz marek z rodziny Hennes & Mauritz - Monki, & Other Stories i COS. Ceny mają być znacznie niższe, oferta nie będzie uzależniona od sezonu i zostanie skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. 

Afound - dyskont odzieżowy marki, będzie "rajem dla szukających okazji i stylu". Firma zapewnia, że  zaprezentuje starannie wyselekcjonowany asortyment szwedzkich i międzynarodowych marek. W sprzedaży będą również limitowane produkty znanych marek po atrakcyjnych cenach. 

- Widzimy duże możliwości dla  Afound i oczekujemy wprowadzenia go na rynek dla naszych odbiorców w Szwecji w 2018 roku. Dba on zarówno o jakość produktów, jak i ich różnorodność - mówi Fredrik Svartling, dyrektor zarządzający firmy Afound.

Ostatnie wyniki finansowe H&M nie zachwycają - całkowita sprzedaż spadła w lutym o 1 proc. i to najgorszy wynik spółki od czterech lat. Dane o sprzedaży od razu znalazły odzwierciedlenie na giełdzie. W Sztokholmie po publikacji wyników H&M stracił 5,1 procent.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×