Tu jesteś:

H&M nowym najemcą w CH Ogrody

CH Ogrody w Elblągu - wizualizacja.

Największa galeria handlowa w Elblągu wzbogaci się o sklep marki H&M.  W rozbudowanym CH „Ogrody”zajmie on powierzchnię ponad 1600 mkw.

H&M w Centrum Handlowym Ogrody na dwóch piętrach galerii otworzy salon o powierzchni ponad 1600 mkw.  z działami „Ona, „On” i ,,Dziecko”.

Rozpoczęcie prac przy rozbudowie CH Ogrody zaplanowano na początek 2012 roku, nowe„Ogrody” otwarte zostaną w roku 2013. Po zakończeniu inwestycji wartej 55 mln. Euro powstanie dwukrotnie większe nowoczesne centrum o powierzchni najmu ponad 40 000 mkw. z funkcjami usługowymi i rozrywkowymi.

CH Ogrody rozpoczęło swoją działalność 19 marca 2002 roku i jest pierwszym tego typu obiektem w Elblągu skupiającym pod jednym dachem duży hipermarket i galerię licznych sklepów. Centrum zlokalizowane jest przy jednej z głównych ulic miasta z dogodnym dojazdem.

Powierzchnię ok 17 000 mkw. zajmuje głównie 5 dużych sklepów: Carrefour, Komfort, RTV EURO AGD,Deichmann i Reserved. Oprócz wyżej wymienionych lokali w Centrum funkcjonuje około 40 sklepów i punktów usługowych należących do znanych sieci krajowych i zagranicznych, bądź lokalnych kupców.

Klienci Centrum mogą skorzystać z oferty lokali gastronomicznych, piekarni i cukierni. Usługi swoje oferuje również centrum fitness, solarium, salon optyczny, zakład fotograficzny, sklep komputerowy,pralnia chemiczna, salony telefonii komórkowej i kantor wymiany walut. Klienci odwiedzający Centrum mają również do dyspozycji Plac Zabaw dla dzieci oraz parking na 900 samochodów

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×