Tu jesteś:

H&M najemcą Galerii Goplana

Galeria Goplana

Szwedzki H&M to pierwszy najemca wielkopowierzchniowy Galerii Goplana w Lesznie.  Dwukondygnacyjny salon zajmie powierzchnię 1800 mkw.

Galeria Goplana powstanie na terenie dawnych zakładów Goplana oraz Metalplast. Na trzech kondygnacjach Galerii o powierzchni najmu wynoszącej 22,5 tys. mkw. znajdzie się 100 lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych, w tym delikatesy, oraz część rozrywkowa: kino, klub fitness i kręgielnia. Dwa najwyższe poziomy Galerii zajmie parking na 640 miejsc. Otwarcie Galerii Goplana planowane jest w IV kwartale 2015 roku.

Zarówno nazwa, jak i fabryczny styl elewacji Galerii nawiązywać będą do dawnej fabryki słodyczy, wtapiając się w urbanistykę miasta. Pod względem architektonicznym, obiekt cechować będą proste, geometryczne układy, pionowy podział struktury oraz wrażenie przestrzenności formy dzięki półprzeźroczystej warstwie metalowej siatki. Dzięki śródmiejskiemu charakterowi, centrum handlowo-rozrywkowe, oddalone o zaledwie 200 metrów od Ratusza, stanie się swoistym łącznikiem pomiędzy najważniejszymi punktami Leszna: centrum, osiedlami oraz dworcem kolejowym. Inwestorem leszczyńskiego obiektu jest MGC Inwest, spółka powiązana z Galerią Cuprum Arena w Lubinie, Koroną Kielce w Kielcach oraz powstającą w Olsztynie Galerią Warmińską. Za komercjalizację obiektu odpowiada spółka Libra Project.

Szwedzki H&M posiada obecnie ponad 3100 sklepów w 53 krajach w Europie i na świecie. Oferta produktowa obejmuje odzież, obuwie oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn, nastolatków oraz dzieci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×