Tu jesteś:

H&M na kolejne 5 lat w Focus Mall Piotrków Trybunalski

Focus Mall Piotrków Trybunalski

Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski przedłużyła umowę najmu ze szwedzkim koncernem odzieżowym Hennes & Mauritz (H&M) na kolejne 5 lat. Dwupoziomowy sklep urządzony jest na 1823 mkw. powierzchni.

- Z prawdziwą radością informuję, że galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski nadal będzie zapraszała na zakupy do sklepu H&M, znanego z modnej odzieży, obuwia i dodatków dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Przedłużenie umowy wyraźnie świadczy o tym, że marka cieszy się zainteresowaniem naszych klientów i odniosła duży sukces w tym mieście. Doskonale bowiem wpisuje się w charakter naszej galerii - jesteśmy znani z oferowania zakupów w salonach lubianych marek modowych. Salonu H&M nie mogłoby więc zabraknąć w Piotrkowie - podkreśla Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej siecią galerii Focus Mall w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×