Tu jesteś:

Grupa LPP otwiera największy w Rosji sklep Reserved

LPP – właściciel sześciu marek odzieżowych: Reserved, Tallinder, Cropp, House, Mohito i Sinsay – otworzył największy w Rosji odzieżowy sklep swojej flagowej marki Reserved. Salon zlokalizowany jest w centrum handlowym  „Galeria” w Petersburgu. 

Nasza obecność w Rosji ma istotne znaczenie dla rozwoju Grupy LPP. Głównie ze względu na tak szeroką obecność w tym kraju i uzyskiwane dochody ze sprzedaży, jesteśmy jednym z liderów branży w Europie Środkowo-Wschodniej– mówi Sławomir Łoboda, wiceprezes LPP odpowiedzialny za rozwój i inwestycje. 

LPP posiada obecnie 280 sklepów w Rosji, które w 2015 roku odnotowały przychody ze sprzedaży w wysokości 836 mln zł, co stanowiło 16 procent wszystkich przychodów Grupy LPP. Lokale polskiej firmy znajdują się w 42 rosyjskich miastach, m. in. w Moskwie, Petersburgu, Nowosybirsku, Jekaterynburgu, Krasnodarze i innych. 

Grupa LPP rozpoczęła działalność w Rosji w 2002 roku, a w ciągu ostatnich czterech lat powierzchnia sklepów marek handlowych LPP w tym kraju wzrosła czterokrotnie. Na rynku rosyjskim obecnych jest pięć marek LPP, wśród których flagową pozostaje marka Reserved, a pozostałe w portfolio tworzą: młodzieżowe Cropp, House i Sinsay, jak również kobieca Mohito. Możliwe jest także, że w niedalekiej przyszłości dołączy do nich debiutujący Tallinder – marka z segmentu premium.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×