Tu jesteś:

Grupa Inditex otwiera powiększony salon w Magnolia Park

Hiszpańska grupa Inditex w wzmacnia swoją obecność w Magnolia Park. W największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku działa już nowy sklep marki Zara. Po rozbudowie jest prawie dwa razy większy, co stawia go w czołówce największych w regionie.

Grupa Inditex właśnie otworzyła powiększony salon Zara w Magnolia Park we Wrocławiu. Zara w nowej odsłonie jest teraz znacznie większa, licząc obecnie ponad 3000 mkw. powierzchni (wcześniej było to ponad 1600 mkw.), co czyni ją jednym z największych sklepów tej marki w całym województwie dolnośląskim. Nowo otwarty sklep znajduje się na parterze, naprzeciwko perfumerii Douglas.

- Współpraca z Inditexem pozwala nam twierdzić, że Magnolia Park to jedno z najlepszych miejsc do prowadzenia biznesu we Wrocławiu, a nawet na całym Dolnym Śląsku. Otwarcie salonu tej uznanej i cenionej marki po rozbudowie było niezwykle oczekiwane przez naszych klientów. Teraz mają oni jeszcze większy wybór – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Grupa Inditex w tym roku niemal dwukrotnie powiększyła w Magnolia Park także salon Oysho, a w lipcu otworzyła tu Zara Home. Oprócz już wspomnianych, klienci Magnolia Park mają do dyspozycji jeszcze trzy salony grupy: Pull&Bear, Bershka i Stradivarius.

Powiększenie Zary i otwarcie Zary Home to tylko jedne z wielu zmian, które w ostatnim czasie wzbogaciły ofertę Magnolia Park. W październiku do grona jej najemców dołączyła marka MRP Home (otwierając tu pierwszy salon w Europie) oraz Selectshop (pierwszy salon na Dolnym Śląsku). Pod koniec lipca salon uruchomiła marka Recman. Oferta powiększyła się także o salon z akcesoriami GSM Teletorium oraz o sklep Media Markt, który zastąpił Saturn. We wrześniu nową przestrzeń ekspozycyjną zaprezentowała perfumeria Douglas. Z myślą o klientach funkcjonalność salonów poprawiły również marki C&A i Wojas.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×