Tu jesteś:

Greenpoint w gronie najemców GH Madison

Eksperci firmy CREAM pośredniczyli w podpisaniu umowy najmu między marką odzieżową Greenpoint a gdańską Galerią Handlową Madison.

Lokal firmy Greenpoint ma niemal 130 mkw. powierzchni i mieści się na parterze obiektu. Sklep został otwarty w połowie sierpnia.

Greenpoint to ciekawy najemca z ofertą dla kobiet, które poszukują klasycznych, eleganckich fasonów. Jestem przekonana, że w Galerii Handlowej Madison marka znajdzie rzeszę wiernych klientów ­– mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM.

Cieszymy się, że Greenpoint wybrał nasz obiekt. W Galerii Handlowej Madison będzie miał doskonałe warunki do prowadzenia biznesu – wysoką frekwencję i klientów zorientowanych na jakość. Dodatkowo obecność marki Greenpoint wzmacnia i podkreśla potencjał galerii, która dzięki przeprowadzonej modernizacji umocniła pozycję na trójmiejskim rynku – zauważa Anna Thomas, dyrektor Galerii Handlowej Madison.

W ostatnim czasie w Galerii Handlowej Madison pojawiły się takie marki, jak: Monnari, Quiosque, Pepco, Multibrand Świat Bielizny, Swiss czy restauracja Bobby Burger. Latem tego roku do grona najemców dołączyły także dwa zupełnie nowe koncepty: Market Regionalny Żuławskie Smaki oraz autorska Pierogarnia One Lepią.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×