Tu jesteś:

Greenpoint nowym najemcą Centrum Handlowego Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny umacnia swoją ofertę modową. Właściciel obiektu podpisał właśnie umowę najmu z marką odzieżową Greenpoint. Sklep popularnego polskiego brandu zadebiutuje w krakowskim obiekcie już jesienią.

W Centrum Handlowym Czyżyny można znaleźć już 20 sklepów z ubraniami, butami i dodatkami, co stanowi 20% wszystkich sklepów CH Czyżyny. Teraz do tego stale powiększającego się grona dołącza kolejny. Na inwestycję w lokal w Czyżynach zdecydowała się polska marka odzieżowa Greenpoint. Wynajmie ona lokal mający 124 m kw. W ofercie sklepu będzie można znaleźć odzież dla kobiet, buty oraz akcesoria.

To już kolejna w tym roku umowa dzięki której wzmacniamy naszą ofertę modową, wprowadzając do tenant-mix’u doskonale znaną i lubianą przez kobiety markę. Tym samym tworzymy w Czyżynach kolejny atrakcyjny punkt na modowej mapie centrum, a także dopełniamy już zastaną ofertę, składającą się w dużej mierze z popularnych sieci odzieżowych- mówi Joanna Bieniek, leasing manager Newbridge Poland.

Od ponad pół roku obiekt realizuje nową strategię pozycjonowania, która współgra z m.in. zakrojonymi na szeroką skalę działaniami leasingowymi i projektami marketingowymi. Właściciel centrum także mocno inwestuje w Czyżyny. W jego wnętrzu zmodernizowano już m.in. food court, stworzono nowe strefy relaksu z podręcznymi biblioteczkami, postawiono nową strefę zabaw dla dzieci, a na zewnątrz z kolei powstała strefa chill out.

Możemy śmiało dziś powiedzieć, że tworzymy nową jakość centrów convenience na polskim rynku. Zmiany, jakie zachodzą w Czyżynach mają z jednej strony na celu podniesienie komfortu robienia zakupów w obiekcie, a także zachęcenie naszych klientów do spędzania tutaj czasu wolnego. Z drugiej strony, dzięki ostatnim inwestycjom tworzymy coraz atrakcyjniejsze, wielkomiejskie otoczenie dla naszych najemców, które sprzyja rozwojowi ich biznesu oraz inwestycjom w lokale - mówi Elwira Pyrkowska, Asset Manager w Newbridge Poland.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie jest Newbridge Poland. Obiekt zarządzany jest natomiast przez Apsys Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×