Tu jesteś:

Greenpoint i 4F umacniają się w Kaliszu

Dwie marki odzieżowe – 4F i Greenpoint – umacniają swoją obecność w należącej do EPP kaliskiej Galerii Amber. 4F znacząco zwiększyło zajmowaną dotychczas powierzchnię handlową, a Greenpoint otworzyło nowy lokal na miejscu 4F.

- Z większym 4F i nowo otwartym Greenpoint Galeria Amber jest w 100 proc. wynajęta. To z kolei znajduje odzwierciedlenie w stale rosnącej odwiedzalności - w I kwartale tego roku centrum odwiedziło już niemal 1,6 mln klientów, o 9 proc. więcej niż rok temu - powiedział Marek Gładki, dyrektor działu Leasing &Asset Management w EPP.

Galeria Amber to centrum handlowo-rozrywkowe z 120 najemcami oferującymi kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia  wnętrz. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego (PKP Kalisz) oraz głównego dworca autobusowego. W Galerii znajduje się także strefa restauracyjna, 7-salowe kino Helios oraz bezpłatny parking na 1000 miejsc. Właścicielem i zarządcą Galerii Amber jest EPP.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×