Tu jesteś:

Good Lood on nowego roku w Bonarce

5 stycznia odbyło się wielkie otwarcie lokalu Good Lood w Bonarce. Wśród innowacji w loodspocie zobaczymy m.in.: salkę amfiteatralną zamiast tradycyjnych miejsc dla klientów, samogrający fortepian i ścianę ekranów LCD.

Nowy lokal popularnej w Krakowie sieci lodziarni Good Lood to ponad 110 mkw., na których miłość do lodów łączy się z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Eliptyczna forma lokalu umożliwiła zrezygnowanie z klasycznych stolików i krzesełek. Zamiast nich zobaczy miniaturową salę amfiteatralną, na środku której znajduje się czarny fortepian marki Steinway. Nie jest to jedynie piękny rekwizyt. Fortepian posiada system samogrający, dzięki któremu muzyka stanowi integralny element loodspotu w  Bonarce .

Good Lood to najszybciej rozwijający się krakowski start-up branży gastronomicznej. W ciągu 2 lat podbił podniebienia wielu krakowian, zdobywając niekwestionowaną pozycję na kulinarnej mapie Krakowa. Lokal w Bonarce będzie 17 loodspotem tej marki w Krakowie i drugim na Podgórzu. Lody można kupić na placu z fontanną.

Właścicielem Bonarki jest  NEPI Rockcastle plc .

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×