Tu jesteś:

Galerii Korona Kielce pozyskuje kolejnego najemcę

Lista otwartych sklepów w Galerii Korona Kielce powiększyła się o kolejny salon. 20 czerwca swoją działalność rozpoczął sklep jubilerski Apart.

Nowo otwarty sklep zajmuje powierzchnię 120 mkw. i znajduje się na poziomie -1 Galerii Korona Kielce. W swoim asortymencie oferuje biżuterię zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym stylu, obrączki i inne wyroby jubilerskie.

Początki firmy Apart sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Pod nazwą Apart przedsiębiorstwo działa od 1983 roku. Nazwa firmy powstała z połączenia pierwszych liter imion właścicieli Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach „sztukę” słowa „art”. Poza sklepem apart, inne sklepy jubilerskie działające w galerii to m.in.Pandora, Yes, Swiss oraz W. Kruk.

Galeria Korona Kielce uroczyście otwarta została 16 maja. W centrum rozrywkowo – handlowym na powierzchni blisko 93 tys. metrów kwadratowych łącznie znajduje się 150 lokali handlowo – usługowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×