Tu jesteś:

Galeria Wiślanka z nowym najemcą

Należąca do Grupy Agora sieć kin Helios już w przyszłym roku wprowadzi się do Galerii Wiślanka w Żorach. Na powierzchni około 1 500 mkw. powstanie pierwsze wielosalowe kino w mieście. 

Helios to sieć kin w Polsce, dysponuje 45 multipleksami z 257 ekranami i ponad 50 tys. miejsc. Sieć rozwija swoją działalność głównie w małych i średnich miastach, ale obecna jest również w największych aglomeracjach w Polsce – m.in. w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu a niedługo również w Warszawie. Kino w Żorach zaoferuje gościom cztery sale kinowe z łączną ilością 650 miejsc. 

Galeria Wiślanka powstaje przy głównym skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 935 (będącej częścią obwodnicy miasta dochodzącej do autostrady A1) i drogi krajowej nr 81, prowadzącej z Katowic w Beskidy, potocznie zwaną ”Wiślanką”. 

Na blisko 20 000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się prawie 80 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz dyskont spożywczy Lidl. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie 600 miejsc parkingowych.  

Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na II połowę 2019 roku. Za projekt komercyjny oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska. Najemcę reprezentowała natomiast firma Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×