Tu jesteś:

Galeria Wisła z nowym najemcą

Galeria Wisła 

W najbliższym czasie zaplanowane jest otwarcie Biura Podróży TUI w Galerii Wisła. Biuro zajmie lokal na pierwszym piętrze galerii, o powierzchni blisko 38mkw., w bezpośrednim sąsiedztwie Pracowni „Kolor i Forma”. 

TUI będzie trzecim biurem podróży na terenie Galerii – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła. – Po sąsiedzku operuje BP ITAKA, natomiast na parterze znajduje się lokal pod szyldem Rainbow Tours. Dzięki połączeniu ofert trzech największych touroperatorów klienci Galerii Wisła mają pełną paletę możliwości wyboru wyjazdów wakacyjnych.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Powierzchnia całkowita to 54 000 mkw.z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 mkw. Galerią Wisła zarządza firma JLL, która jest również odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×