Tu jesteś:

Galeria Solna z salonem Bytomia

Bytom, polska marka z ponad siedemdziesięcioletnią historią w zakresie męskiego krawiectwa, otworzyła swój pierwszy salon w Inowrocławiu. Jej lokal w należącej do spółki EPP Galerii Solnej ma 74 mkw. powierzchni. Obiekt jest obecnie wynajęty w 100 proc.

Komfortowy salon, położony na wprost wejścia głównego do centrum, urządzono według najnowszego konceptu wnętrzarskiego. Postawiono na nowoczesną minimalistyczną estetykę, z wykorzystaniem drewna. W asortymencie lokalu znajduje się szeroki wybór garniturów, odzieży casual oraz akcesoriów z najnowszych kolekcji marki.

Tradycja, solidność, autentyczność – to nadrzędne wartości marki, znajdujące odzwierciedlenie w prezentowanych przez Bytom kolekcjach i kampaniach. W DNA marki Bytom, której historia sięga 1945 roku, duch vintage spotyka się ze współczesną, bazującą na aktualnych trendach modą męską. Do prezentowania swoich kolekcji marka, która stawia na promocję polskiej kultury i sztuki, angażuje wybitne polskie osobowości.

Otwarcie salonu marki Bytom podkreśla pozycję Galerii Solnej jako najważniejszej destynacji modowej w Inowrocławiu. Oprócz markowej odzieży dla mężczyzn, nasi goście znajdą u nas niezrównaną ofertę mody i akcesoriów dla całej rodziny – mówi dyrektor Galerii Solnej Emilia Iwanciw.

Stały wzrost odwiedzalności generuje zapotrzebowanie m.in. na gatunkową modę.W naszej strategii miksu najemców Galerii Solnej postawiliśmy na rozwój w kierunku marek z segmentu premium. Nowy salon marki Bytom stanowi jej doskonałe uzupełnienie – mówi Monika Swynar, asset manager w EPP.

Należąca do EPP Galeria Solna, o łącznej powierzchni najmu blisko 24 tys. mkw., dysponuje rozbudowaną ofertą handlową. Na terenie centrum znajdują się m.in.: hipermarket Tesco, Media Markt, home&you, kawiarnie i food court, strefa usługowa oraz wybór sklepów wiodących polskich oraz międzynarodowych najemców, w tym salony: H&M, Bershka, Reserved, New Yorker, Carry, Douglas, 4F, Martes Sport. Niedawno do grona jej najemców dołączyła piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb, bazująca na wieloletnim doświadczeniu mistrzów piekarskich.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×