Tu jesteś:

Galeria Sfera z nową ofertą

Galeria Sfera

Ponad 4 200 mkw. powierzchni zajmą nowi lub dotychczasowi najemcy, z którymi w listopadzie br. zespół Galerii Sfera sfinalizował umowy najmu. Tenant-mix obiektu wzmocniły 4 nowe marki, a 4 kolejne podjęły decyzję o kontynuowaniu współpracy. Obecny poziom komercjalizacji Galerii zlokalizowanej w sercu stolicy Podbeskidzia kształtuje się na poziomie 97 proc. 

Oferta jubilerska Galerii Sfera, do tej pory licząca 15 salonów, powiększyła się o kolejny, przekazany marce Verona. Na 40 mkw. marka prezentuje klientom kolekcje biżuterii. Oprócz nowo otwartego salonu jubilerskiego umowy z Galerią Sfera podpisały także: salon braffitingu Vanilla Body Shop i sieć fryzjersko-kosmetyczna Way to Beauty. Sklep z bielizną zaprezentuje swój asortyment na blisko 80 mkw., a artykuły do pielęgnacji włosów i ciała będzie można zakupić w salonie o powierzchni prawie 35 mkw. 

Na kontynuację działalności w galerii zdecydowały się salony: Jysk (blisko 1150 mkw.), Home&You (ponad 130 mkw.), Apteka Ziko (ponad 110 mkw.), Kler (ponad 1690 mkw.). Pierwsze sukcesy ma też za sobą nowy operator sportowy, działający w galerii od początku października, My Fitness Place o powierzchni ponad 1000 mkw., który zdążył już zyskać grono stałych klientów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×