Tu jesteś:

Galeria SFERA przedłuża umowy

Blisko piętnaście marek przedłużyło w ostatnim kwartale umowy najmu z Galerią SFERA. Największe centrum handlowe Podbeskidzia zyskało także nowych najemców. Klienci bielskiego obiektu będą mogli korzystać m.in. z oferty firmowego salonu marki Triumph, a także zrobić zakupy w sklepie sieci Martes Sport, który po relokacji zajmie powierzchnię blisko 1600 mkw. Do grona najemców w listopadzie dołączy także Cukiernia Sowa. Na parkingu Galerii pojawiła się pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych zainstalowana przez markę BMW.

Od początku roku do Galerii SFERA dołączyły dwie marki; męski Recman oraz Femestage - nowa marka modowa dla kobiet powstała we współpracy z projektantką Evą Minge. Triumph będzie kolejną marką modową, która uzupełni ofertę Sfery skierowaną do klientek z grupy premium. Nowy salon z bielizną o powierzchni 89 mkw. zajmie lokal na 1  piętrze Galerii II.

Nie zabrakło również nowości w strefie foodcourt. W III kwartale br. ofertę gastronomiczną SFERY uzupełni Dominium Pizza o powierzchni 116 mkw. Sieć liczy już ponad 70 lokali oferujących ponad 30 rodzajów pizzy. Nowa restauracja znajduje się na 2 piętrze Galerii I. Nowością z branży cukierniczej będzie Cukiernia Sowa, która pod koniec br. otworzy w Galerii SFERA I lokal o pow. 155 mkw. To firma założona w 1946 roku, która obecne rozwija się poprzez franczyzę.

W czerwcu na podziemnym parkingu Galerii SFERA przy współpracy z marką BMW została otwarta pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Na kierowców czekają trzy miejsca postojowe, zlokalizowane na parkingu w Galerii SFERA II na poziomie -1. Stacja wyposażona w gniazda ładowania typ 2, obsługuje samochody hybrydowe i elektryczne różnych marek przeznaczonych na rynek Unii Europejskiej. Punkt ładowania dostępny będzie w godzinach otwarcia Galerii SFERA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×