Tu jesteś:

Galeria Rondo Wiatraczna z nowym najemcą

Galeria Rondo Wiatraczna

Postępują prace przy budowie i komercjalizacji Galerii Rondo Wiatraczna. W ostatnim czasie do grona najemców galerii dołączył sklep Excellent Office. Najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 78 mkw., który umiejscowiony będzie na parterze, przy jednym z głównych wejść, od strony ulicy Grochowskiej.  

Excellent Office to szybko rozwijająca się sieć sklepów oferujących artykuły szkolne, plastyczne, biurowe, papiernicze i kreślarskie, tusze i tonery do drukarek oraz galanterię biurową. 

- Potencjał projektu doceniają najemcy. W zaledwie kilka miesięcy udało nam się skomercjalizować niemal cały obiekt. Na tym etapie rozpoczęliśmy także komercjalizację powierzchni z przeznaczeniem na stoiska handlowe w częściach wspólnych Centrum - podkreśla Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor ds. najmu w firmie Dantex, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. 

Jak dotąd do grona najemców dołączyli m.in. Rossmann, Mc Donald’s, Millennium Bank, Biuro Podróży ITAKA, Grycan, In medio, Dunkin’ Donuts, Świat Książki, Cukiernia Sowa, Apteka ZIKO, Restauracja OLIMP, Amrit Kebab, City Fit, Maxi Bazar, Ziaja i wielu innych. Trzon Galerii stanowić będzie supermarket spożywczy Społem o powierzchni ok. 1500 mkw. 

Budowa Centrum rozpoczęła się wiosną 2016 roku. Projekt powstaje w  jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na handlowej mapie stolicy, na terenie dawnego Universamu Grochów, u zbiegu ulic Grochowskiej, Alei Stanów Zjednoczonych oraz Alei Waszyngtona. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×