Tu jesteś:

Galeria Pomorska z nowymi najemcami

Galeria Pomorska - wizualizacja nowej częście

Na początku września br. rozbudowa Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy weszła w finalny etap, który ma się planowo zakończyć we wrześniu 2015 roku. Tempa nabrała także komercjalizacja nowej części Galerii po tym, jak do grona jej najemców dołączyła międzynarodowa marka obuwnicza Deichmann, a sieć CCC zdecydowała się na dwukrotne powiększenie swojego salonu.

Deichmann, międzynarodowa sieć ponad 3500 sklepów obuwniczych, zlokalizowanych w 24 krajach świata, podpisała umowę najmu salonu o powierzchni 450 mkw. położonego w nowej części Galerii Pomorskiej. Wspólnie z takimi wiodącymi markami jak Stradivarius, Bershka, Diverse, City Sport i Home&You, Deichmann zadebiutuje w tej popularnej galerii handlowej w Bydgoszczy.

Pomimo trwającej rozbudowy wiele dzieje się także w do tej pory istniejącej części centrum, gdzie przedłużane są umowy najmu i odbywa się modernizacja poszczególnych sklepów jak np. salonu z modą damską Pretty One oraz z ofertą dla panów – Lavard i Modar.

W październiku otwarta została także pralnia Renthoff Express, która zastąpiła 5 a Sec, natomiast Mister Minit – punkt usług szewskich został przeniesiony do większej powierzchni sklepowej. We wrześniu swój tymczasowy sklep w Galerii otworzyła także marka City Sport oferująca odzież sportową, czekając na otwarcie właściwego sklepu już w nowej części Galerii.

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej działających centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Galeria posiada hipermarket Carrefour, kino Helios oraz 100 sklepów i restauracji takich marek jak: H&M, Reserved, Cubus, Claire’s, Smyk, Empik, KappAhl, Takko, CCC, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, KFC oraz McDonald’s. Centrum położone jest przy ul. Fordońskiej 141.

Rozbudowa Galerii Pomorskiej rozpoczęła się w czerwcu 2013 roku i potrwa do wiosny 2015. Generalnym wykonawcą rozbudowy jest Budimex.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×