Tu jesteś:

Galeria Pomorska: cztery nowe umowy najmu

Galeria Pomorska wzmocniła swoją ofertę modową poprzez zawarcie umowy najmu z marką Mohito, przedłużając jednocześnie umowy z trzema dotychczasowymi najemcami: RTV Euro AGD, Komputronik i Atlantic.

Mohito - należąca do firmy LPP marka odzieżowa skierowana do młodych, niezależnych finansowo kobiet, podpisała z Galerią Pomorską umowę najmu sklepu o powierzchni 280 mkw., którego otwarcie planowane jest na jesień bieżącego roku. Mohito dołączy do grona innych, obecnych już w Galerii marek odzieżowych, takich jak Tally Weijl, Claire’s Accessories, Cropp oraz niedawno otwartego Sizeer Premium, tworzonych z myślą o młodych klientach, zainteresowanych nowymi trendami mody.

Oprócz Mohito, Galeria Pomorska podpisała ostatnio także nowe umowy najmu z trzema obecnymi dotąd w centrum markami: RTV Euro AGD, Atlantic oraz Komputronik. Na mocy nowych umów sklep zajmowany przez Komputronik zostanie powiększony do 70 mkw. RTV Euro AGD, które jest obecne w Galerii Pomorskiej od momentu jej otwarcia w 2003 roku, będzie niezmiennie zajmowało powierzchnię 1 200 mkw.

- Nadchodzące tygodnie będą również bardzo intensywne, ponieważ jesteśmy w trakcie negocjowania wielu nowych umów najmu, również tych, które dotyczą nowej części Galerii Pomorskiej” mówi Magdalena Kondeja, Dyrektor ds. Leasingu w Balmain Asset Management, firmie reprezentującej Resolution Property - właściciela Galerii Pomorskiej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×